Комфортні новобудови у Львові

Якщо застрягли на виборі квартири ми допоможемо вам з вибором квартири в новобудові від забудовника Z100. Вже 7 років поспіль будівельна компанія будує будинки за всіма нормами і європейськими стандартами і використовують будівництво з екологічних матеріалів, які прослужать довго і в вигоду мешканцям. Збудовано більше 27 будинків в єдиному стилі “Таунхаус” який вважається одним із найкращих для комфортного життя і цей варіант обрало понад 530 мешканців, які отримали чудову інфраструктуру, безпеку і комфорт на території новобудови.

До кожної новобудови, які будує компанія Z100 окремий підхід, але з однією ідеологією комфорт і якість за доступною ціною, яка завжди виконується на всі 100%. Новобудова будується за всіма нормами і законами, які дозволяють будівництво у місті Винники, саме в якому компанія зосередила своє будівництво нових новобудов. Чому саме Винники, а все тому, що це місто одне із розвиваючих і прогресивних по всіх параметрах. А також за останні роки в місті покращують інфраструктуру, розбудовують садки, школи, супермаркети, магазини. І однією із найкращих переваг міста Винники є екологічно чисте повітря, а все тому, що місто розташоване в рекреаційній зоні тобто зосереджене на природності району.

Комфортні новобудови у Львові, але не в центрі міста, а в Винниках і ви вже зрозуміли чому, а тепер настав час розказати про самі новобудови з яких матеріалів їх будують і, які їхні технічні параметри.

Технічні параметри новобудов:

Кладка з червоних керамічних блоків; міжквартирні стіни 40 сантиметрів, а висота стелі 2,8 метрів; утеплення будинку мінватою і пінопластом товщиною 100-200 міліметрів; встановлено двокамерні пластикові енергозберігаючі вікна від компанії REHAU з п’ятикамерним профілем, німецька фурнітура; для кожної квартири підключено комунікації встановлено лічильники на воду,електроенергію, газ; індивідуальне опалення, встановлено радіатори, підігрів підлоги санвузла, котел двохфункційний; перекриття новобудов з монолітних залізобетонних плит; встановлено шумоізоляцію. Достатньо технічних параметрів щоб впевнитись в професіоналізмі компанії Z100.

В новобудовах ви також отримаєте комфорт і безпеку на території. Комфорт новобудов полягає в тому, що вони мають чудове розташування. В 10-15 хвилин пішки від будови знаходяться ресторани, кафе, супермаркети, школи, дитячі садочки, парки, озера і ліс. А на території новобудови дитячі майданчики, зони відпочинку з альтанками, автоматичні ворота, відеонагляд з персональним доступом, а також доступні квартири з власними терасами. Купити квартиру в новобудові від Z100 — це комфорт і якість.


Похожие статьи