Це пристрій, який застосовують у всіх системах вентиляції. Дані обладнання являють собою магістральну систему металевих труб, по яких відбувається циркуляція кисню і його розподіл по приміщенні. Виведення і подача кисню через систему повітряної труби може проводиться примусовим шляхом завдяки вентиляторів або природним шляхом.

Агрегати поділяють на типи з такими ознаками:

За формою перетину — прямокутні і круглі;

За матеріалом виготовлення — неметалеві (пластик), металеві (в основному оцинкована, чорна і нержавіюча сталь), металопластикові;

За способом з’єднання з фасонним виробом — фланцеве, рейковий і зварної;

За наявності особливих властивостей — гнучкі, звичайні, напівгнучкі (представляють собою гофрований рукав, виконаний з алюмінієвої фольги, поліестерової плівки та інших матеріалів, армовані сталевим дротом), а також шумопоглинаючі, теплоізольовані та вогнезахисні;

За способом розміщення — приставні, підвісні або виконані у вигляді каналів в будівельних конструкціях.

Застосовуються для установки в системах витяжки і кондиціонування, додатково застосовуючи функції очищення, підігріву або охолодження кисню та інші.

Вентиляційні труби.

Дані пристрої з комплектом з’єднувальних і кріпильних елементів прийнято називати воздуховодами. Вони призначені для забезпечення циркуляції кисню і встановлюються в тих приміщення, де немає доступу до природного руху кисню або існує додаткова необхідність в провітрюванні: на кухнях, у ванних кімнатах, туалетах.

Гофровані труби.

На сьогоднішній день дані обладнання дуже часто зустрічається на кухнях. Це виріб виготовлений з металу, має круглий перетин. Гофру дуже легко встановити, і вся робота виконується за кілька годин. Для закріплення пристрою потрібно застосовувати спеціальні хомути, вони стягуються болтами.

Пластиковий короб для витяжки.

Багато що кількість переваг і недоліків мають пластикові короба. Дані обладнання мають низький рівень шуму і низьку провідність матеріалу. У робочому процесі, шуму від середовища, що всередині системи переміщається не чути. Пластик досить жорсткий, завдяки цьому можна уникнути його вібрації в процесі руху потоку.

Повітроводи, труби, короби для вентиляційної витяжки

Купити повітроводи, труби, короби для вентиляційної витяжки за найкращою ціною.

Для підбору товару та консультації, Вам необхідно звернутися до менеджерів нашої компанії за телефонами, які вказані на сайті або написати на електронну пошту.

Компанія «Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com/ua/. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52


Похожие статьи