Турбота про літніх людей у пансіонаті «Жемчуг»

Будинок для літніх людей у Мінську «Жемчуг» пропонує комплексну програму догляду за особами похилого віку, яка крім догляду процедур і медичної допомоги передбачає також організацію дозвілля та надання моральної підтримки. За більш ніж 15 років своєї діяльності даний заклад заслужило кришталеву репутацію, а головне — це повні щирої вдячності відгуки самих постояльців.

Основні принципи роботи пансіонату

Ключовим принципом роботи пансіонату є індивідуальний підхід до кожного з постояльців, прояв турботи та уваги по відношенню до людей похилого віку. Це можливо завдяки штату фахівців, що мають великий досвід, особливі знання і навички, що стосуються догляду саме за особами похилого віку.

Оскільки в кожному пансіонаті проживає відносно небагато постояльців, співробітники можуть приділити достатньо часу кожному зі своїх підопічних, не обмежуючись виконанням основних обов’язків, наданням медичної допомоги та гігієнічного догляду. Даний аспект надзвичайно важливий, оскільки саме від самотності страждає більшість літніх людей.

Психологи вважають розміщення стареньких у спеціалізованих пансіонатах хорошою альтернативою послуг доглядальниці, адже перебування у центрі дарує можливість повноцінного спілкування, розширення кола знайомств навіть особам, позбавленим здатності до пересування і самообслуговування.

Усі умови, створені в пансіонаті, сприяють поліпшенню фізичного та психоемоційного стану літніх людей. Це і комфортабельні номери, де є все необхідне для людини у віці, і правильне дієтичне харчування, і організація дозвілля, культурно-масових заходів, і можливість щодня здійснювати прогулянки на свіжому повітрі в прилеглій до території парковій зоні, насолоджуючись мальовничою природою.

При цьому літній людині необхідно підтримувати та зв’язок із близькими людьми. Графік роботи пансіонату, його зручне розташування полегшують це завдання. Родичі можуть регулярно відвідувати постояльця і забирати його додому на вихідні, у святкові дні.

Турбота про здоров’я

Професійний догляд за людьми похилого віку — це турбота про їх здоров’я та надання медичної допомоги. У пансіонаті регулярно проводяться профілактичні огляди, моніторинг стану постояльців. Тут створені всі умови для відновлення пацієнтів, які перенесли важкі захворювання (на кшталт інфаркту), травми, хірургічні втручання.

Кваліфікований персонал з медичною освітою може надати необхідну допомогу людям, що страждають на хворобу Альцгеймера та Паркінсона, старечої деменції, цукровий діабет, патологіями серцево-судинної системи.

Для лежачих хворих є окремі палати, оснащені спеціальними меблями та обладнанням. Поруч постійно знаходиться турботлива доглядальниця, яка допомагає у виконанні повсякденних завдань, проведенні протипролежневих заходів, що займається профілактикою застійних явищ.

Приватний будинок для людей похилого віку в Мінську «Жемчуг» https://zhemchug.by/ — це гарантія щасливої, здорової старості для кожної літньої людини.


Похожие статьи