Професійна допомога в боротьбі з наркотичною залежністю

Для повної перемоги над наркотичною залежністю потрібна професійна, своєчасна та комплексна допомога фахівців. Ефективне лікування наркоманії у Дніпрі пропонує пройти пацієнтам наркологічний центр «Адомед». Застосування сучасних терапевтичних методів і дотримання основних принципів подолання залежності дозволяють повністю позбавити людину від пристрасті до наркотиків, подарувавши йому шанс на нове, тверезе, щасливе життя.

Базові принципи лікування наркотичної залежності

Для того, щоб лікування було дійсно ефективним і принесло позитивні, стабільні результати, необхідно дотримуватися певних принципів:

  1. Своєчасний початок лікування. Чим раніше буде виявлено наркозалежність та надано допомогу пацієнтові, тим швидше пройде реабілітація, і тим менша шкода буде завдана здоров’ю людини. На жаль, наркомани з власної волі рідко звертаються до лікаря і до останнього приховують свою проблему. Важливо, щоб родичі звернули увагу на зміни в поведінці та стані близької людини (замкнутість, зміна кола спілкування, різкі перепади настрою, блідість, розширені або звужені зіниці, порушення сну) та зробили своєчасні заходи. Якщо наркоман відмовляється лікуватися, завжди можна скористатися допомогою фахівців, які в домашніх умовах, застосовуючи метод інтервенції, сформують у людини правильні мотивації та переконають у необхідності проходження реабілітаційного курсу.
  2. Комплексна програма. Оскільки наркоманія вражає як фізичне здоров’я, так і психіку пацієнта, руйнує його особистість, ефективний терапевтичний курс повинен бути комплексним, поетапним. Професійна програма лікування включає в себе детоксикацію, медичну допомогу, психологічну реабілітацію і соціальну адаптацію.
  3. Госпіталізація. Ефективне лікування наркотичної залежності неможливо в домашніх умовах: народними методами та за допомогою кодування. Для лікування потрібно повноцінна реабілітація в умовах госпіталізації. Людині потрібне постійне спостереження фахівців, ізоляція від звичного оточення, занурення у здорове терапевтичне співтовариство. Багато пацієнтів побоюються госпіталізації. Однак сучасний приватний центр пропонує анонімне лікування і створює для реабілітантів комфортні умови проживання.

Велика увага приділяється також роботі з мотиваціями пацієнта, оскільки без щирого бажання самої людини позбутися від патологічної залежності досягти позитивних, довгострокових результатів неможливо. Також психологічна допомога потрібна й близькому оточенню реабілітанта, яке страждає від співзалежності та не розуміє, як правильно вести себе з хворою людиною.

Дніпровський наркологічний центр «Адомед» https://adomed.org/dnepropetrovskaya-oblast-ru проводить лікування наркоманії з дотриманням ключових принципів, які гарантують повне одужання та підвищення якості життя колишніх наркозалежних пацієнтів.


Похожие статьи