Станції біологічного очищення

Станції біологічного очищення

Станції біологічного очищення особливо необхідні там, де немає можливості підключення до центральної каналізаційної системи. Вони забезпечують якісну систему відведення та очищення стічних вод без істотної шкоди для екології і особливих складнощів для власника.

Особливості будови і призначення

Локальні установки для очистки побутових стічних вод широко використовуються в приватних будинках, котеджах, на дачах, інших приватних і навіть адміністративних спорудах. Не варто плутати септики з локальними очисними установками, оскільки це обладнання має істотні відмінності. Так, станції — це фактично повноцінні очисні споруди, які не потребують встановлення додаткового обладнання.
Тоді як септики, для повноцінного функціонування потребують монтажі систем доочистки, а також потрібно відкачувати стоки через певний проміжок часу.

Безумовно, для більш автоматичної і безпечної роботи можна додатково обладнати установку додатковими опціями. Так, для замовлення в компанії «Акваполімер Інжиніринг» для дообладнання доступний блок сигналізації, блок зневоднення осаду, блок УФ знезаражування, автоматизації роботи і блок решіток для затримання сміття. За допомогою цих додаткових опцій робота установки буде значно ефективніше і простіше для користувача.

Переваги використання станції біоочищення

До основних переваг таких установок можна віднести їх порівняльну компактність відносно інших моделей подібного обладнання. Максимальна простота монтажу дозволяє, при наявності деяких навичок і інструментів, виконати монтаж системи самостійно. Однак, якщо з подібним обладнанням користувач раніше не мав справи, а необхідні інструменти для монтажу відсутні, краще довірити завдання фахівцям. Регулярно проводячи обслуговування станції не буде потрібно будь-яких додаткових витрат на відкачування відходів. В цілому подібні обслуговуючі процедури необхідно проводити близько 2 разів на рік, в залежності від інтенсивності використання. Таким чином, обладнання не є найбільш витратним з існуючих варіантів організації локальної каналізаційної системи.

Замовити локальну станцію біологічної очистки

Для того щоб замовити станцію біологічної очистки в компанії «Акваполімер Інжиніринг» достатньо зателефонувати за вказаним телефоном або залишити свої дані для зворотного дзвінка. Консультант відповість на всі запитання і допоможе зробити правильний вибір.


Похожие статьи