Заробіток на комп’ютері — працюючі способи

Кожна людина проводить велику кількість часу за комп’ютером, але не всі знають про можливості отримання додаткового доходу. Щоб проведений в мережі час був фінансово виправданим, потрібно знайти заробіток через комп’ютер.

Загальна інформація про заробіток на комп’ютері

Щоб працювати на комп’ютері, потрібно мати певну освіту. Але серед бажаючих підвищити місячний заробіток на офлайн-роботі є люди, які не мають спеціальних знань про інтернет-професіях. Вони є активними користувачами соцмереж, часто звертаються за пошуком інформації або дивляться фільми, грають в ігри. Дану категорію людей також цікавить питання, як пасивно заробити серйозні гроші на своєму комп’ютері.

Читайте статтю: «Як можна заробити гроші» http://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/153-yak-zarobiti-groshi-top-45-sposobiv-shvidkogo-zarobitku.html .

Способи заробити на ПК

Є різні програми, які дозволяють автоматизувати деякі дії, щоб у людини з’явилася можливість отримання грошей.

Більшість починає з простого серфінгу на сайтах, де потрібно виконувати прості завдання, які не потребують спеціальних знань:

 • перегляди сторінок сайтів;
 • кліки;
 • прослуховування музики;
 • написання відгуків і багато іншого.

Даний вид підробітку простий, але вимагає постійної уваги, а грошей великих тут не заробиш. Розглянемо можливості реалізувати мрію про більш високоприбутковому справі. Запропоновані способи не вимагають інвестицій. Роботу можна починати без вкладень.

Автоматичний серфінг

Заробіток на комп’ютері за допомогою автоматичного серфінгу улюблене заняття школярів і людей, які не мають освіти для серйозної роботи в інтернет-просторі. Гортання сторінок сайтів, перегляд рекламних роликів, періодичне відвідування за завданням є низькооплачуваним працею, але з-за простоти виконання замовлень користується досі популярністю:

 1. Суть заробітку полягає у відвідуванні сайтів і знаходженні на кожній сторінці від 30 сек. до 3-5 хв.
 2. Власники майданчиків, прагнучи підвищити популярність власного ресурсу, в очах пошукових систем дають завдання на відвідуваність.
 3. Відкриваючи в браузері кілька вкладок можна підвищити ефективність даного виду роботи.
 4. Сайти з автоматичним серфінгом мають партнерські програми, які дозволяють підключати партнерів і отримувати відсоток доходу від призначуваної на їх рахунок комісії.

В день можна заробити до 10-20-50 грн, що в місяць при певному старанні складе до 1500 грн. Для пасивного доходу це нормальна сума, враховуючи, що середня пенсія в Україні становить від 2 тис. грн., а зарплата в регіонах коливається від 5-7 до 8-12 тис. грн.

Біткоін крани

Електронна «золота лихоманка» набирає обертів, тому представляємо ще один спосіб отримання токенів – нової кріптовалюти. Існують сайти, які роздають сатоши зареєстрованим користувачам. Кожен сатоши дорівнює 0,5 копійок. Чим вище активність учасника, тим більше грошей він зможе заробити.

Даний спосіб заробітку вимагає постійного перебування за комп’ютером. Денний дохід становить від 5 до 20 грн на день.

Рерайтинг та Копірайтинг

Комусь ці слова здадуться незнайомими, але насправді можливість заробити реальні гроші на своєму комп’ютері за допомогою зазначеного способу є у всіх. Якщо людина пройшов шкільний курс російської мови, то він зможе переписати своїми словами, але близько до змісту, статтю. Це і є рерайтинг, за допомогою якого можна заробити на текстових біржах. Копірайтинг-це передача сенсу, Ідеї статті іншими словами. Напрямок, схожий на рерайтинг, тому на біржах зустрічаються і ті, і інші завдання.

В день при володінні способом «сліпий друку» можна заробляти до 200-400 грн:

 1. Щоб почати роботу, проходять процес реєстрації на одній з бірж – Text.ru, ETXT.ru, Advego.ru, Textsale.ru.
 2. Заповнюють уважно профіль, вносять дані про електронний гаманець.
 3. Роблять тестове завдання для перевірки грамотності.
 4. Проходять тест на зірки, щоб отримати доступ до більш дорогих замовлень.
 5. Залишають заявку на роботу, виконують замовлення і здають.

На даному етапі на кожній з бірж послідовність дій може незначно відрізнятися. Все зводиться до того, що потрібно отримати завдання, написати статтю і отримати за це гроші. Реєстрація на сервісах абсолютно безкоштовна, почати роботу може будь-яка людина незалежно від віку.

Заробіток на кліках

У вільний від роботи час можна заробляти на кліках, відвідуючи за завданням спеціальні сайти і натискаючи на рекламні банери. Даний спосіб заробітку досить простий – для роботи не потрібно глибоких знань за специфічними темами, а потрібен тільки ПК і ваше вільний час. Букси, поштовики та системи активної реклами надають можливість за незначну винагороду:

 • переглядати сайти;
 • читати листи;
 • клікати по рекламних банерах і посиланнях;
 • виконувати нескладні завдання;
 • проходити тести, відповідаючи на прості запитання.

Денний заробіток становить від 5-20-40 грн залежно від активності людини. Всі сайти мають партнерські програми, тому сюди можна включити заробіток з доходу, наведених користувачем партнерів.

Свій сайт

Власна площадка в інтернет-просторі – це мрія багатьох користувачів. Сьогодні існують сервіси, що надають готові шаблони для швидкого створення свого сайту. Не маючи спеціальних знань, кожна людина може зареєструвати і вести блог. Головне вгадати з темою сайту, так як в майбутньому, розміщуючи рекламні банери та відеоролики на тематичній майданчику, власник буде заробляти на цьому гроші.

Власний сайт дає можливість отримувати пасивний дохід:

 1. Реклама від пошукових систем Яндекса, Гугл.
 2. Написання оглядів на нові товари на замовлення виробників або продавців;
 3. Продажі вічних посилань на інші сайти.
 4. Торгівлі власними товарами.
 5. Рекомендацій партнерських інфотоварів.
 6. Створення інтернет-магазину.

Власний сайт не приносить гроші відразу. В перші 6-12 місяців блогер працює безкоштовно, нічого не отримуючи, а тільки вкладаючи в створений ресурс час, знання і навіть гроші для просування. У перспективі сайт почне приносити стабільний заробіток і тоді всі вкладення окупляться, а власник стане отримувати пасивний дохід.

Канал на youtube

Відмінна можливість для творчих людей заявити світу про своє існування. З нульового старту можна зареєструвати власний канал на Ютуб-сервісі. Знімати ролики можна на смартфон, відеокамеру і викладати в мережу, заповнюючи опції по просуванню ресурсу. Суть заробітку зводитися до наступного:

 1. Канал повинен досягти 10 000 передплатників.
 2. Власник реєструється в партнерці Ютуб.
 3. Перед роликом з’являється рекламна посилання, а також у правому верхньому куті великий банер.
 4. Чим більше передплатників на каналі, тим більше людина перейдуть за посиланням і клікнуть по банеру. За це Ютуб ділиться заробітком і перераховує відсоток винагороди, який і становить заробіток відеоблогера.

Відкрити канал просто, а ось зібрати численну аудиторію нелегко. Процес просування каналу розтягується на Місяці і роки, але завзятість і праця рано чи пізно дають результати. Коли кількість користувачів сягає 20-30 тис., перегляди збільшуються в геометричній прогресії і канал починає самостійно просуватися без зусиль власника. Доходи на 1000 000 передплатників становлять близько 1000-1500 доларів в місяць.

Репетиторство

Глибокі знання в галузі іноземних мов, математики, фізики та інших загальноосвітніх предметів дозволяють заробити на ресурсах комп’ютера. Використовуючи скайп через відеоконференцію можна організувати:

 • проведення уроків;
 • перевірку засвоєних знань;
 • написання контрольних робіт.

Власний комп’ютер та інтернет дає шанс знайти кращого викладача для занять, тому репетиторство можна вважати гідним високооплачуваним заробітком.

Інтернет-магазин

Готові шаблони дозволяють зробити інтернет-магазин і продавати фізичні товари по всій території Росії, доставляючи замовлення поштою. Організація роботи через інтернет-магазин знижує витрати на покупку або оренду приміщення, зп продавцеві, збільшує потік клієнтів завдяки широкому охопленню користувачів. Вигідний проект інтернет-магазину-покупка франшизи діючого бізнесу. Першу прибуток ви отримаєте, продавши кілька товарів, в той час, як в офлайн-просторі мінімальні витрати на запуск магазину складають від 1500 доларів.

Соціальні мережі

Багатьох цікавить, як заробляти гроші в соціальних мережах. Це місця, де найбільша аудиторія, тому вони надають користувачам можливість рекламувати свої товари різними способами, щоб знайти клієнтів і збільшити продажі:

 • таргетингова реклама;
 • створення тематичних груп і спільнот;
 • реєстрація інтернет-магазинів на базі сайту соцмереж;
 • публікація контенту з посиланнями (відеороликів, статей, фотоматеріалів);
 • розміщення партнерських посилань у профілі та стрічці новин;
 • прив’язка сайту, блогу, відеоресурсу до соцмереж для автоматичного оновлення новин.

Кожне з напрямків дозволяє розмістити оголошення про продаж власного продукту або підпис поставити партнерське посилання, що веде на лендінгем з товаром. Партнерські відрахування складають заробіток. У місяць можна отримати до 10-15 тисяч, активно просуваючи спільноти в соцмережах, рекламуючи партнерські посилання.

Набір тексту

Володіння навиком «сліпий друку» дозволить заробляти набором тексту з готових ПДФ-файлів, аудіо-, відеозаписів. На сервісі публікують завдання з оплатою, виконавши які можна отримати від 50 до 200 грн за 1 годину відеоматеріалу. Оплата невисока, але навик швидкого набору тексту дозволить заробити в день до 50-500 грн.

Hand made

Багато користувачів інтернет-простору мають захоплююче хобі і вручну створюють оригінальні речі, які можна вигідно продавати.

 1. Створюючи тематичні групи в соцмережах, людина знаходить однодумців, які готові вчитися у нього прийомам в’язання, Вишивання, Шиття або ремонту, обробки.
 2. Публікуючи фотозвіти про роботу над тим чи іншим продуктом в тематичній групі Фейсбук, ОД або ВК або на сайті, можна знайти покупців по всьому світу.
 3. У цьому випадку заняття улюбленою справою принесуть не тільки моральне задоволення, але і фінансовий прибуток.

Цікава стаття: «Підробіток в інтернеті» http://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/174-pidrobitok-v-interneti-na-domu.html .

Форекс

Найпривабливіший вид отримання доходу, що вважається частково автозаробкою, розбурхує уяву користувачів мережі. Кожен мріє стати щасливим володарем стану, яке в буквальному сенсі «звалиться на голову, якщо почати торгівлю валютними парами на ринку Форекс. Випадковості відбуваються дуже рідко, і все, як правило, підтримуються вкладенням багаторічного досвіду і глибоких знань в цій темі.

Багато користувачів втратили гроші, відкриваючи угоди з високими ризиками. Будьте уважні і обережні, не починайте торгівлю на ринку без підтримки досвідченого брокера.

Скільки можна заробити через комп’ютер

Для недосвідченого користувача в день можна заробити від 10-50-100 до 200 грн.

 1. На наборі текстів – 100 грн.
 2. На копірайтингу та рерайтингу – 300 грн.
 3. На буксах, поштовиках і САР — до 10-50 грн.
 4. На сайті Ютуб-каналі відразу не заробиш, але згодом можна вийти на непоганий рівень заробітку.
 5. На серфінгу, майнінгу і біткоіни-кранах денний дохід складе до 100 грн.
 6. Інтернет-магазин, хенд-мейд дадуть прибуток після перших продажів.
 7. Поширення посилань приносить від 500 грн.
 8. Нестабільний і нерекомендований заробіток — на форекс-біржі.

Чи варто займатися автоматичним заробітком на своєму комп’ютері

Звичайно, суми винагород незначні, але для пасивного заробітку – це непоганий дохід. Адже кругозір розширюється, постійно присутня в мережі, людина дізнається щось нове про інші джерела доходу. В результаті він з часом підвищить рівень прибутку, починаючи з мінімальних виплат.

Інформацію підготував сайт — ITstatti.in.ua.


Похожие статьи